Przejdź do treści

OFERTA PRODUKTÓW

z tektury

Karton klapowy 50 x 50 x 50 cm – niezbędny w domu i w firmie

Duże kartony o wymiarach 50 x 50 x 50 cm mają zastosowanie jako opakowania jednostkowe oraz zbiorcze – w zależności od rodzaju branży i typu oferowanych towarów. Solidna konstrukcja takich pudełek tekturowych umożliwia bezpieczny transport i bezproblemowe magazynowanie. Wewnątrz opakowań mogą być umieszczone specjalne przekładki tekturowe, które dodatkowo chronią produkty przed uszkodzeniami mechanicznymi.  Duże kartony wysyłkowe są niezastąpione przy pakowaniu przedmiotów codziennego użytku – np. akcesoriów kuchennych, artykułów pościelowych, sprzętu RTV i AGD.

Kartony klapowe 50 x 50 x 50 cm są niezastąpione nie tylko w firmach dystrybucyjnych, ale także w domu. Wytrzymałe opakowania z tektury usprawniają pakowanie podczas przeprowadzki, mogą być też wykorzystane do przechowywania dokumentów lub do uporządkowania w garderobie posezonowej odzieży.

Duże kartony Poznań – opakowania z nadrukiem

Oryginalne opakowania to sposób na pozyskanie nowych odbiorców. Spory potencjał mają kartony z nadrukiem fleksograficznym, które zwiększają rozpoznawalność marki. Na opakowaniach tekturowych może być wyeksponowane nie tylko logo, ale też charakterystyczne dla określonej grupy produktów hasło reklamowe bądź grafiki promujące dany produkt.

Praktyczny karton o wymiarach 50 x 50 x 50 cm wykorzystywane są w wielu branżach, m.in.: spożywczej i gastronomicznej, home&decor, motoryzacyjnej i wielu innych. Co ważne, duże i wytrzymałe kartony klapowe mają zastosowanie w transporcie krajowym i zagranicznym – niezawodne rozwiązania logistyczne pozwalają uniknąć dodatkowych kosztów związanych z ewentualnymi uszkodzeniami towarów.