Przejdź do treści

OFERTA PRODUKTÓW

z tektury

Ekologiczne opakowania tekturowe zyskały niemałą popularność również w ogrodnictwie. Kartony na owoce i warzywa są bardzo funkcjonalne – świetnie nadają się do przechowywania oraz do transportu produktów przeznaczonych do sprzedaży. Taki rodzaj opakowań cechuje również wysoka estetyka, co stanowi dodatkową formę reklamy dla producentów z branży ogrodniczej. Co więcej, na kartonowych pudełkach można wykonać oryginalny nadruk, który przyciągnie uwagę klientów.

Kartony Poznań – opakowania na owoce i warzywa

Wygodne opakowania tekturowe ułatwiają transport różnego rodzaju warzyw i owoców – zgrabne skrzynki kartonowe wykonywane są w różnych wielkościach i kształtach, także na indywidualne zamówienie.

Producent kartonów Poznań P.P.H. Janiak szczególnie poleca:

– opakowania typu karton box na kapustę,
– kartony na truskawkę i borówkę,
– kartony zbiorcze do przechowywania borówek i malin.

Warto przy tym dodać, że kartony do przechowywania owoców i warzyw przystosowane są do większych obciążeń – zastosowanie wzmocnionej tektury gwarantuje bezpieczny transport i zachowanie nienagannego wyglądu opakowań przy wielokrotnym użytkowaniu. W przypadku łubianek do owoców dodatkowym atutem są wygodne uchwyty ułatwiające przenoszenie opakowań wraz z zawartością – wykorzystanie takich rozwiązań zapewnia bezproblemową logistykę nawet dużej ilości zbiorów przeznaczonych do sprzedaży.

Kartony na owoce i warzywa – zamiast opakowań plastikowych

Firmy propagujące ekologiczne trendy chętnie wdrażają praktyczne rozwiązania również w obszarze logistyki. Doskonałą ku temu okazją jest wykorzystanie tekturowych opakowań – przyjaznych dla środowiska i nadających się do recyklingu. Oferta kartony Poznań uwzględnia praktyczne kartony na kapustę z klapą załadunkową, wykonane z wytrzymałej tektury i dzięki temu minimalizujące ryzyko jakichkolwiek uszkodzeń w transporcie. Z kolei do dystrybucji owoców idealnie nadają się tekturowe łubianki, np. na truskawki lub borówki. W efektownych opakowaniach tekturowych świeże owoce i warzywa wyglądają jeszcze bardziej atrakcyjnie, co zachęca potencjalnych klientów do zakupu i ponownego skorzystania z oferty. Co ważne – pojemne łubianki na owoce posiadają specjalne otwory wentylacyjne, dzięki czemu oferowane do sprzedaży produkty jeszcze dłużej zachowują swoją świeżość.

Opakowania na warzywa i owoce z nadrukiem mogą być jednym z istotnych elementów strategii marketingowej. Kolorowe łubianki tekturowe z logo to znakomity sposób na wyeksponowanie produktów na tle konkurencji, co przekłada się oczywiście na zadowalające wyniki sprzedaży. Wytrzymałe i pomysłowo wykonane kartony mogą być wykorzystane w niedużych sklepach osiedlowych i hurtowniach, na targowiskach, a także do ekspozycji produktów w wielkopowierzchniowych obiektach handlowych.