Przejdź do treści

OFERTA PRODUKTÓW

z tektury

Kartony wielkogabarytowe to przede wszystkim funkcjonalne opakowania klapowe, które można w błyskawiczny sposób złożyć i zabezpieczyć taśmą klejącą. Duże pudła tekturowe wykorzystywane są w różnych sektorach przemysłu – głównie do pakowania i transportu większych elementów. Do użytku domowego kartony o większych rozmiarach bardzo dobrze sprawdzają się do przechowywania rozmaitych przedmiotów, a także podczas przeprowadzki.

Duże opakowania tekturowe – funkcjonalność i wysoka jakość

Wielkogabarytowe kartony wykonywane są z trwałej tektury, co bez wątpienia wpływa na ich szerokie zastosowanie w różnych dziedzinach życia. Pudełka w dużych rozmiarach wykorzystywane są na co dzień zarówno przez firmy, jak też klientów indywidualnych. Znajdują zastosowanie w magazynach i halach, do składowania produktów przeznaczonych do dalszej dystrybucji. Jeszcze większą rolę pełnią w transporcie, szczególnie przy przewożeniu większych ładunków.

Kartony wielkogabarytowe – dlaczego właśnie ten rodzaj opakowania?

Opakowania tekturowe wielkogabarytowe wykonywane są w różnych wymiarach, co czyni je jeszcze bardziej uniwersalnymi. Dla firm korzystających na co dzień ze sprawdzonych rozwiązań logistycznych ważne znaczenie będą również miały:

  • wysoka funkcjonalność przy zachowaniu niskiej ceny,
  • trwała tektura chroni zawartość opakowania przez uszkodzeniami mechanicznymi i wilgocią,
  • pakowanie produktów i składowanie towarów w magazynach jest znacznie bardziej efektywne,
  • duże kartony są bardzo pojemne i wytrzymałe, a jednocześnie bardzo lekkie i tym samym łatwiejsze w obsłudze;
  • projekty dużych opakowań tekturowych stwarzają dodatkową możliwość wykreowania oryginalnej reklamy dla wybranej grupy produktów lub całego asortymentu.