Przejdź do treści

OFERTA PRODUKTÓW

z tektury

Opakowania tekturowe, które doskonale nadają się do wysyłki to zarówno praktyczne kartony klapowe, jak też nieco bardziej reprezentacyjne kartony fasonowe. Wybór najbardziej optymalnego rozwiązania zależy od oczekiwań sprzedawcy, co jest w dużej mierze uwarunkowane specyfiką branży. Produkty o większych wymiarach zwykle pakowane są w pudełka klapowe i zabezpieczane taśmą klejącą, natomiast mniejsze wyroby w wielu sytuacjach idealnie pasują do pudełek wykrojnikowych.

Kartony Poznań – opakowania przeznaczone do wysyłki towarów

W e-commerce duże znaczenie ma wysoka funkcjonalność opakowań oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne. Produkty przeznaczone do wysyłki powinny być zabezpieczone w taki sposób, aby klient otrzymał je w nienagannym stanie, z zachowaniem wszystkich właściwości. Dlaczego warto zdecydować się na opakowania z tektury? Powodów jest co najmniej kilka:

  1. Tektura jest materiałem ekologicznym – bezpiecznym dla środowiska, w pełni biodegradowalnym.
  2. Opakowania kartonowe pełnią funkcję ochronną i transportową – produkty zabezpieczone są przed uszkodzeniami mechanicznymi, a sama obsługa logistyczna dzięki wygodnym i wytrzymałym opakowaniom przebiega znacznie sprawniej.
  3. Kartony wysyłkowe są doskonałym nośnikiem informacji – na opakowaniach mogą być zamieszczone informacje o zawartości lub składzie towaru, w tym również wskazówki dotyczące samego transportu.

Wyjątkowa rola opakowań wysyłkowych – skuteczny marketing

Efektywne narzędzia reklamowe mają ogromne znaczenie dla sklepów internetowych, ponieważ atrakcyjny design opakowania i bezproblemowa dostawa mogą zaważyć na kolejnych decyzjach zakupowych. Klienci pozytywnie oceniają staranność pakowania, która kojarzy się z profesjonalizmem i wysoką jakością oferowanych przez sprzedawcę produktów.

Niezwykle ważną kwestią jest możliwość personalizacji pudełek wysyłkowych. Opakowania z nadrukiem są doskonałą okazją do wypromowania marki, a co za tym idzie – do utrwalenia jej w pamięci odbiorców. W procesie kształtowania identyfikacji wizualnej najczęściej wykorzystywane są kartony z logotypem, będącym graficzną formą reprezentacji marki. Na opakowaniach mogą się również znaleźć: znaki firmowe, ikony i grafiki związane z daną kategorią towarów, slogany reklamowe. Zabiegi marketingowe mające na celu zaprojektowanie atrakcyjnego nadruku bazują zazwyczaj na określonych wcześniej elementach typografii i kolorystyce, co dodatkowo wpływa na rozpoznawalność marki.

Jedną z najczęściej stosowanych metod druku na opakowania jest fleksodruk. Oryginalne kartony Poznań wykonywane są w różnych wymiarach i kształtach, co pozwala dobrać idealny wariant, odpowiadający specyfice wysyłanych produktów. Wyróżniający się wysoką jakością fleksodruk świetnie sprawdza się przy małych i średnich nakładach, także z uwagi na krótki czas wydruku i niewygórowane koszty.